Na Fakulteti za naravoslovje in matematiko Univerze v Mariboru želimo z raziskavo doktorske kandidatke Vide Lang, profesorice biologije in kemije, preveriti dodano vrednost pametnih mobilnih telefonov in tablic za pouk in šolsko delo.

Ciljna skupina za sodelovanje so 3, in sicer:

1) profesorji biologije,

2) učenci 8., 9. razreda in dijaki 1. letnika vaše šole in

3) starši učencev 8., 9. razreda in dijakov 1. letnika

Če spadate v katero od teh skupin vas naprošamo, da si vzamete malo časa in izpolnite  anketni vprašalnik.

S sodelovanjem nam boste pomagali pridobiti vpogled v trenutno stanje, kar nam bo pomagalo pri pripravi prihodnjih ustreznih podlag in učinkovitih rešitev za vključevanje pametnih telefonov in tablic v šolsko delo. Raziskava poteka v okviru doktorskega projekta »Dodana vrednost pametnih mobilnih telefonov in tablic v laboratorijskem in terenskem delu pouka biologije«.

Za vsa morebitna vprašanja sem vam na voljo na e-naslov: vida.lang1@um.si

Za vašo pomoč se vam že vnaprej najlepše zahvaljujem in vas lepo pozdravljam,

Vida Lang

asist. Vida Lang, mag. prof. biol. in kem.

Mlada raziskovalka

Univerza v Mariboru | University of Maribor

Fakulteta za naravoslovje in matematiko

Faculty of Natural Sciences and Mathematics